Ketojenik Beslenme
fw-1

Kalbinizin ritmi,
Hayatınızın ritmidir...

HAKKINDA

Biyografi

1971 yılında Adana'da doğdum.

Tıp fakültesini Uludağ Üniv. Tıp Fak. 1994'de bitirdim.

2001 yılında İzmir Atatürk Eğitim Hastanesinde Kardiyoloji uzmanlık eğitimi tamamlayarak Kardiyoloji uzmanı oldum.

Çankırı, Bursa. Afyon ve 2004 yılından buyana Eskişehir'de çeşitli hastanelerde Kardiyolog olarak görev yaptım.

Girişimsel kardiyoloji (anjio, stent, kalp pili, Elektrofizyoloji) konularında 20 yıllık deneyimim mevcut.

2015 yılında "ketojenik diyet son şansınız olabilir isimli kitabı yazdım.

Ketojenik diyet konusunda sayısız seminerler verdim. Yüzlerce hastamı kontrollü bir şekilde bu diyeti uygularken tecrübelerimi paylaştım.

3 kız babasıyım.

İyi derecede İngilizce ve Almanca bilmekteyim.HAKKINDA

Deneyim

İlk Görev - Pertek

Meslek hayatımda ilk göreve Tuceli Pertek ilçesinde 1994-1996 arasında Pratisyen Hekim olarak başladım. Şaşkınlık, ilk mesleki tecrübeler ve terörle yaşam en hakim duygulardı. Doğuya hiç gitmemiştim. Bende asla unutamıyacağım derin izler bıraktı. Mesleğe böyle bir yerden başlamak ileride bana insiatif kullanma ve problem çözme yeteniği kazandırdı. Genç meslektaşlarıma doğu görevi çıktı diye asla üzülemelerini tavsiye ederim. En başta Ülkemizi ve Halkımızı daha iyi tanıma olanağı bulmaktasınız. Oradaki tüm insanları hala büyük bir sevgiyle ve özlemle anmaktayım.

Devamını oku...

Asistanlık; Güzel İzmir

1996 da İzmir Atatürk Eğitim Hastanesinde Kardiyoloji İhstisasına başladım. Tunceli Pertek ten sonra sudan çıkmış balık durumu oldu tabi. Ama çabuk unutuldu zor yıllar. Çünkü asistanlığın verdiği ayrı zorluklar ve sorumluluklar var. Tam 5 yıl sürdü ihtisas. Eğitim aldığım İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi zamanında da bu günde hala çok büyük bir bölge hastanesidir. Hocalarım eğitimim konusunda hiç bir şeyi esirgemediler. Daha asistanken ablasyon,stent ve hatta kalıcı kalp pili takmıştım. Bu konuda bana fırsat tanıyan tüm hocalarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

Devamını oku...

Uzmanlık; Çankırı, Bursa, Eskişehir

Sonunda 2001 yılında kardiyoloji uzmanı olmuştum. İlk görev yerim 2001 de Çankırı Devlet Hastanesi oldu. İlk muayenehanemi burada açtım. İlk hastamın ismini yazmakta hiç sakınca görmediğim İsmail İpektir. Hala kendisi beni arar hatır sorar, durmunu anlatır. Daha sonra 2002 de Bursa Şevket Yılmaz SSK Hastanesine başladım. Aman Allahım SSK denilen seyin ne olduğunu daha yeni alamıştım. O döneme ait hatırladığım tek şey her hastayı sevk etmek zorunda kalışımızdı. Çünkü hastane yeni olmasına karşın içerisinde doğru düzgün tıbbi donanım yoktu. Bu zorluklar ben de mesleki tatminsizlik yarattı. Hastayı başka bir merkeze sevketmek açıkcası zoruma gidiyordu. Anjio, EPS gibi olankların olmasını istiyordum. Ben de İstifa ettim ve Eskişehir Özel Anadolu Hastanesi anjio ünitesini kurdum. Artrık hastaları sevketmeden kendi hastanemde kendim tedavi edebilecektim. Kalp Cerrahisi de aynı dönemde kuruldu. Tamamen kendimize yeter hale gelmiştik. Çok mutluydum.

Devamını oku...

Özel Ümit Hastanesi Eskişehir

2009 yılında Özel Ümit Hastanesi değerli yetkililerinden tarafıma hastanelerinde çalışma teklifi geldiğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettim. Çünkü yeni hastanenin kapasite, donanım ve diğer baranşlardaki isim yapmış hekim listesi beni çok etkilemişti. Yeni bir hastane olmasına rağmen bu güçlü kadroyla başaramıyacağı birşey yoktu. Nitekim öyle de oldu. Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi servisi muhteşem kadro ve modern aletlerle donatılmıştı. Mesleğimin 17. yılında böyle bir hastanede çalışmak bana bir armağan gibi olmuştu.

Devamını oku...

EPS/ Ablasyon Deneyimi

Bugüne kadar çeşitli hastanelerde yaklaşık 1600 EPS/ablasyon işlemlerini yaptım. Son zamanlarda yıllık ablasyon sayımız 200-250 civarındadır. (Amerikada bir üniversite hastanesinin EPS/Ablasyon konusunda eğitim verebilmesi için yıllık 170 vakaya EPS/Ablasyon işlemi yapması gerekir)

Devamını oku...

Kalp Delikleri Kapatılması

Son 3 yılda 40 dan fazla hastanın kalp deliği kapatıldı. (Erişkin çağında kalp deliği hastaları (ASD, VSD, PDA vs..) son derece nadir rastlanır)

Devamını oku...

Anjio- Balon- Stent Deneyimi

Bugüne kadar 25000 hastaya anjio- balon- stent işlemlerini başarıyla yaptım

Kalp Pili Deneyimi

Son 10 yılda 400 den fazla kalp pili taktım.

Mitral Balon Valvuloplasti Deneyimi

Son 5 yılda 100 den fazla mitral balon valvuloplasti işlemini yaptım.